Home Auto accessories Як відрізнити оригінальні автозапчастини від неоригінальних

Як відрізнити оригінальні автозапчастини від неоригінальних

by buma888

Ви бажаєте придбати запчастини для свого транспортного засобу? У продажу запропоновано найширший вибір таких деталей. Офіційний сайт автозапчастин зібрав лише найкращі деталі для широкого кола покупців. Варто розглянути ті фактори, які дозволять відрізнити оригінал від підробки.

Маркування та упаковка

Оригінальні запчастини поставляються у спеціальній упаковці. Вона доповнюється логотипом та маркуванням виробника, а також іншими ідентифікаційними даними. Також на упаковці можуть вказувати штрих-коди, серійні номери та іншу інформацію, що підтверджує дійсність товару.

Якщо говорити про підробку, упаковка не доповнюється достатньою кількістю інформації. Друк зазвичай відрізняється низькою якістю, логотипи відсутні. Також дуже часто допущені помилки у назві бренду.

Якість матеріалів та виготовлення

Запчастини оригінального походження виготовляють із матеріалів високого рівня якості. Насправді використовуються інноваційні технології. Автозапчастини відрізняються рівною поверхнею, дефектів немає. Вони повністю відповідають усім стандартам якості.

Неоригінальні деталі виготовляють із менш якісних матеріалів. На поверхнях можуть бути сколи, тріщини, нерівності та інші деформації. Такі запчастини дуже швидко зношуються та виходять з ладу.

Вартість та умови продажу

Ціни на оригінальні запчастини вищі за вартість неоригінальних елементів. Це пов’язано з тим, що вони виготовлені із кращих матеріалів за інноваційними технологіями. Процес їх виробництва контролюється, тому неприємні сюрпризи виключені.

Якщо вартість запчастин надто приваблива, кардинально відрізняється від ринкових цін, це може свідчити про підробку. Пам’ятайте про те, що економити на покупці деталей для авто точно не варто.

Специфікації та сумісність

Оригінальні запчастини супроводжуються точними специфікаціями. Вони повністю відповідають стандартам виробника автомобіля.

Неоригінальні деталі можуть відповідати вимогам виробника. В результаті робота пристрою не буде правильною, що призведе до різних проблем.

 Гарантія та сертифікати

Якщо запчастини оригінальні, вони супроводжуватимуться гарантією виробника та сертифікатами справжності. Такі документи підтвердять їхній високий рівень якості. Неоригінальні деталі не супроводжуються відповідними паперами, що створює додаткові ризики для покупців.

Вам варто уважно поставитися до вибору автозапчастин. Оригінальні деталі продовжуватимуть термін служби транспортного засобу!

Leave a Comment