Home Cars Квитки на потяг через інтернет: переваги та правила отримання

Квитки на потяг через інтернет: переваги та правила отримання

by marusia

Ще нещодавно завдання купити квиток на поїзд видавалося досить складним. Потрібно було вирушити на вокзал, вистояти чергу до каси, продиктувати касиру дані пасажирів, намагаючись не помилитися.

На все це потрібно було кілька годин, які можна було б витратити з більшою користю. Наразі питання придбання залізничних квитків вирішується буквально за кілька хвилин без жодних зусиль. Потрібно лише відвідати ресурс proizd.ua, та укрзалізниця квитки купити онлайн швидко та просто, вибравши найзручніші місця у вагоні.

Плюси

Купівля квитків на сайті має безліч очевидних переваг. Достатньо буде перерахувати найважливіші переваги, такі як:

  1. Економія часу. Цей фактор зараз має особливе значення. Можливість придбати квиток, залишаючись вдома, і витратити на це лише кілька хвилин – мабуть, головна перевага придбання квитків на поїзд онлайн.
  2. Цей варіант купівлі квитків дає повну незалежність. Сервіс працює цілодобово, без вихідних, немає необхідності підлаштовуватися під графік роботи, шукати підходящий час.
  3. При покупці квитка онлайн можна заповнювати дані спокійно та неквапливо, ретельно перевіряючи кожну деталь, тоді як у метушні вокзалу зосередитись буває складно. При регулярному використанні сервісу можна скористатися автозаповненням. Збережені паспортні дані пасажирів заповнюватимуться автоматично, що зводить можливість помилки до нуля.
  4. Можна купувати квитки, перебуваючи абсолютно будь-де, у тому числі й далеко за межами країни. Це дуже зручно для тих, хто перебуває у від’їзді, і бажає заздалегідь подбати про квитки. Також це чудовий спосіб допомогти літнім родичам, які не користуються електронними сервісами, придбати квиток онлайн.
  5. Купуючи квиток на сайті, можна переглянути схему вагона, вибрати найкомфортніші місця на власний розсуд.

Купівля квитка

Придбати квиток на сайті дуже просто. Необхідно спочатку вказати, звідки буде відправлятися пасажир і в який пункт він хоче прибути. Також слід вибрати дату здійснення поїздки. Далі на екрані з’являється список поїздів, що проходять через ці станції. Кількість вільних місць у кожному поїзді також відображається у таблиці.

Пасажиру потрібно вибрати потяг, що відповідає його вимогам, далі слід вибрати конкретний вагон. На схемі вагона, що відкрилася, необхідно вказати ті місця, квитки на які планується купити. Після заповнення всіх основних відомостей про пасажирів залишається лише сплатити загальну вартість квитків будь-яким зручним способом.

Leave a Comment