Home Developments Бюро перекладів InTime: переваги та особливості надання послуг

Бюро перекладів InTime: переваги та особливості надання послуг

by buma888

Бюро перекладів InTime – це не лише якісні переклади документів або з іноземних мов, але й різні додаткові бонуси у вигляді скорочення термінів виконання замовлення, зниження вартості за рахунок повторів у документі тощо. InTime на ринку перекладацьких компаній вже протягом 6 років. За цей час компанія виросла з невеликої компанії в досить сильного і конкурентоспроможного гравця. Крім цього варто розуміти, що оскільки компанія українська, то вартість виконання її роботи значно нижча за інші компанії СНД.

Більш детально ви можете прочитати на сайті за посиланням – https://byuro-perevodov.com.ua/

Серед послуг агентства перекладів InTime ви зможете знайти не тільки звичайні письмові переклади, але й додаткові послуги, які можуть бути вам дуже корисні. Наприклад, ви зможете замовити нотаріальний переклад документів або завірення перекладу печаткою бюро. Також співробітники організації із задоволенням допоможуть вам здійснити переклад вашого документа швидко та якісно у найстисліші терміни, звичайно, якщо якість при цьому не постраждає. Дізнайтеся більше, просто відвідавши сайт компанії, натиснувши посилання вище.

Щоб замовити переклад документів в InTime вам знадобиться тільки ваш телефон, ноутбук, інтернет та можливість зробити фотографії. Наприклад, щоб замовити переклад паспорта з нотаріальним завіренням, ви можете відсканувати або сфотографувати документи та надіслати до пошти. При своєму запиті вам достатньо вказати лише терміни виконання перекладу, мову та інші вимоги, якщо вони у вас є. Наприклад, ви можете уточнити, що вам потрібно виконати верстку або вичитування носієм мови. Якщо ви не поставите ці умови до оформлення замовлення, то за необхідності їх виконання, вартість та терміни будуть розраховані заново, виходячи із стандартних умов співробітництва. Співробітник компанії вже протягом 15 хвилин надасть вам відповідь щодо не тільки вартості виконання замовлення, а й термінів, а також дасть відповідь на всі запитання, які ви можете поставити у листі.

Більше інформації ви також можете знайти на сайті – https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/slovenskiy-yazik/

Вся інформація була надана компанією InTime, на сайті організації ви зможете знайти досить багато інформації про переклади, додаткові послуги та різні цікаві факти про переклади. Якщо ж у вас залишаться питання, які відносять до сфери перекладів, ви можете надіслати свій запит співробітнику компанії. Він намагатиметься проконсультувати вас з усіх питань і надати детальну відповідь.

Додаткова інформація також розміщена на сайті за посиланням – https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/slovatskiy-yazik/

Leave a Comment