Home Tuning Пічка в автомобілі: чому та коли потрібно обслуговувати

Пічка в автомобілі: чому та коли потрібно обслуговувати

by marusia

Проблема недостатнього тепла в салоні транспортного засобу викликає дискомфорт найбільше у холодну пору року. Вирішення цього питання просте – правильне і своєчасне обслуговування транспортного засобу.

Досвідченні спеціалісти завжди наголошують, щоб економити варто не лише поставити газ на ТЗ, але й своєчасно обслуговувати основні системи й механізми, замінювати розхідні матеріали.

Усунути малі неполадки можна легко шляхом запису автомобіля на комплексне технічне обслуговування, у тому числі виконання ряду процедур, необхідних для ефективної чистки радіатора пічки автомобіля. Спеціалісти Motor-Gas рекомендують проводити профілактичну чистку радіатора пічки, суворо дотримуючись часових меж.

Мінімальна кількість звернень на СТО для профілактичної перевірки стану радіатора та його промивки – один раз на кожні два роки. Це оптимальний час для безпечної експлуатації авто. На сервісі легко можуть промити залишки бруду в системі, які не встигли ще “прижитися” та нанести серйозних пошкоджень системі охолодження двигуна. Уникайте незворотного забруднення, оскільки це ускладнює процес промивки, а також може стати причиною неправильної роботи системи охолодження без можливості її відновлення.

Холод в салоні може бути тільки “симптомом” похибки в роботі пічки, недостатньої кількості рідини. Але часто, коли власник “відтерміновував” планове промивання радіатора пічки, ця ознака може попереджати про складніші наслідки.

Досвідчений колектив Motor Gas виокремив ряд факторів, які найчастіше можуть вплинути на стан та роботу радіатора:

  • Об’єм охолоджуючої рідини малий. Якщо рівень охолоджуючої рідини в системі недостатній, це може призвести до неправильної роботи пічки, а отже, і недостатнього нагріву повітря в салоні.
  • Нестабільна робота водяного насоса. Помпа відповідає за циркуляцію охолоджуючої рідини, яка також відправляється до радіатора пічки. Якщо вона не працює належним чином, це може призвести до недостатнього тепла в салоні.
  • Неякісний антифриз. Важливо використовувати антифризи, які відповідають вимогам виробника автомобіля. Неправильний тип охолоджуючої рідини може призвести до корозії радіатора пічки й, відповідно, до його забруднення.
  • Забитий радіатор пічки. Забруднення радіатора може бути викликано також скупченням бруду та появою корозії всередині алюмінієвого корпусу.

Промивання радіатора пічки — це ключова процедура, яка забезпечить оптимальну роботу системи опалення вашого автомобіля. Це допоможе позбавитися від забруднень, відновити ефективність та зберегти комфорт в салоні. Тому не забувайте вчасно обслуговувати радіатор пічки свого автомобіля, адже це важливо для вашого комфорту і загального “здоров’я” авто.

Leave a Comment