Home Auto accessories Торгівельна марка Бардаль: один із визнаних лідерів світового автохімпрому

Торгівельна марка Бардаль: один із визнаних лідерів світового автохімпрому

by marusia

Абсолютна більшість автовласників зацікавлена в тому, щоб набувати якісних витратних матеріалів. Дотримуючись рекомендацій фахівців щодо догляду та обслуговування за своїм транспортним засобом, багато хто прислухається до професійної думки.

Як правило, в автомайстернях даються рекомендації щодо кращих виробників автохімії, мастильних матеріалів та інших товарів.

Серед представленого широкого асортименту на ринку оливи та іншої продукції, необхідної для авто, слід виділити таку фірму, як Bardahl.

Бардаль Україна поширює свою продукцію у багатьох країнах світу, а також має мережу сервісних центрів та автомайстерень, які надають послуги із заміни мастил та інших робіт з догляду за автомобілем.

Основні переваги

Вибір автомобілістів на користь продукції, випущеної під торговою маркою Бардаль, пояснюється такими позитивними характеристиками:

 1. Якість продукції – бренд позиціонує свої продукти як інноваційні та високоякісні, що дозволяє забезпечувати кращий захист та продуктивність двигунів.
 2. Високий рівень досліджень та розробок – компанія вкладає велику кількість часу та ресурсів у дослідження нових технологій та матеріалів у галузі моторних масел та присадок, що дозволяє їм розробляти продукти з покращеними характеристиками та додатковими перевагами.
 3. Економія палива – моторні оливи та присадки Бардаль допомагають збільшити економію палива та зменшити викиди шкідливих речовин.
 4. Широкий асортимент – дана марка має продукти для різних типів двигунів, автомобілів і мотоциклів, а також присадки, мастильні матеріали та засоби для чищення.
 5. Сервісні центри – є ціла розвинена мережа сервісних центрів та автомайстерень по всьому світу, що дозволяє користувачам швидко отримувати кваліфіковану допомогу та обслуговування.
 6. Гарантія якості – надається кваліфіковане гарантійне та сервісне обслуговування клієнтам.

Каталог продукції

Бардаль є відомим брендом і користується довірою споживачів у багатьох країнах світу завдяки своєму багаторічному досвіду та високій якості наступних продуктів:

 • різноманітні за типом оливи для автомобілів, а також мотоциклів;
 • різні присадки;
 • мастильні матеріали;
 • ефективні засоби для чищення;
 • популярна автохімія.

Leave a Comment