Home Autotravel Служби транспортної та логістичної компанії DolphinCargo в галузі міжнародного транспорту

Служби транспортної та логістичної компанії DolphinCargo в галузі міжнародного транспорту

by buma888

Міжнародна транспортно-логістична компанія DolphinCargo розпочала свою роботу ще у 2005 році. Це організація, яка зарекомендувала себе як надійного партнера. Ви можете замовити доставку на https://dolphincargo.com.ua/ , щоб отримати якісні послуги. Вам вдасться будь-якої миті дізнаватися, де знаходиться вантаж, а також відстежити його основні переміщення.

Головні особливості послуг DolphinCargo

Це транспортно-логістична компанія, яка має багаторічний досвід роботи. Досвід професіоналів налічує 17 років, тому їм можна сміливо довіряти питання логістики, перевезень та митного оформлення вантажів. Механізм міжнародної доставки налагоджений і стабільний, тому проблем виникати не буде.

Серед основних послуг компанії можна назвати чимало моментів. Головні пропозиції фірми такі:

 1. Доставка морем. Це доступний та економічно вигідний спосіб перевезення вантажів. Можна доставити як великі товари, і контейнери, не зіштовхуючись зі складнощами.
 2. Авіа доставки. Транспортування вантажів повітряним транспортом вважається найбільш затребуваним. Ви можете оперативно отримати товар без затримок та форс-мажорів.
 3. Пошук товарів у Китаї. Компанія надасть допомогу у веденні переговорів із прямими виробниками та фабриками. Ви можете розраховувати на кваліфіковану підтримку справжніх професіоналів своєї справи.
 4. Митне оформлення. Строки оформлення товарів на митниці стислі. Вам не доведеться займатися цією процедурою самотужки, оскільки за неї відповідають досвідчені фахівці.
 5. Доставка товарів з Китаю. Консолідація вантажу у Китаї на власних складах, доставка вантажів до України у максимально стислий термін. Вам не доведеться стикатися з форс-мажорами та затримками.
 6. Доставка товарів із Європи. Вантажі буде доставлено з будь-якої точки Європи до України. Ви отримаєте їх швидко, не витрачатимете цінний час на очікування.

Всі ці послуги доступні клієнтам DolphinCargo. Тепер вам удасться отримати кваліфіковану допомогу за дуже приємною ціною.

У чому переваги організації DolphinCargo?

Звернувшись до цієї компанії, вам вдасться отримати чимало сильних сторін. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 • повний комплекс послуг: вам знайдуть надійного постачальника та доставлять товар на потрібну адресу;
 • власні склади: складська мережа розташована в Європі, Туреччині та Китаї, тому ви можете розраховувати на якісну допомогу;
 • оптимальні ціни: вартість послуг фахівців є прийнятною, тому витрачати велику суму грошей вам не доведеться;
 • консолідація вантажів: вони будуть зібрані та відправлені на зберігання, їх збереження вам гарантовано;
 • відстеження вантажів: ви можете стежити за тим, де знаходиться товар, за допомогою спеціальної програми в будь-який зручний для вас час.

Зверніться до компанії DolphinCargo, щоб отримати послуги високого рівня якості. Це організація, якій вдалося зарекомендувати себе з найкращого боку серед широкого кола клієнтів!

Leave a Comment