Home Science and technology Навіщо потрібні курси водіїв та їх основні переваги

Навіщо потрібні курси водіїв та їх основні переваги

by marusia

Отримання посвідчення водія вимагає складання іспитів з теорії правил дорожнього руху, і володіння практичним навичками керування автомобілем.

Для цього потрібно пройти спеціальну навчальну програму під керівництвом досвідчених спеціалістів. Свої послуги пропонують курси водіїв в Києві.

Особливості навчання

Робота автошколи ЮТС розрахована на людей різного рівня знань та навичок, має два курси: теоретичний, розрахований на один місяць занять, та практичний, де потрібно 2 -2.5 місяці для навчання.

Також розроблено гнучкі тарифи залежно від потреб учнів. При питанні скільки коштує навчання в автошколі необхідно уточнити, які послуги будуть потрібні. Важливою особливістю навчання є кілька варіантів тарифу:

  1. Теоретичний, де онлайн або займаючись в аудиторії, вивчають лише ПДР та інші відомості, необхідні для складання першої частини іспиту. Він коштує 5900 гривень і підходить слухачам, які мають практичні навички керування автомобілем.
  2. Економічний розрахований на теорію та практику, коштує 11900 гривень. До нього входить 20 академічних годинників практики, послуги водія з автомобілем, вивчення теорії.
  3. Повний або стандартний курс має більш розширену практику на 40 академічних годинників та коштує 17900 гривень.
  4. Найповніший курс, окрім теорії, надає можливість практикуватися на машині з інструктором 80 годин, у подарунок дається довідкова література з теорії. Також видається медична довідка. Коштує пакет послуг 27 900 гривень.

Щоб зробити правильний вибір, варто вивчити відгуки про автошколу реальних користувачів.

Переваги

Вибираючи навчальні заклади для занять, варто врахувати досвід викладачів та інструкторів, технічну оснащеність транспортними засобами. Вести навчання потрібно на машині, аналогічній до тієї, на якій передбачається їздити. У розпорядженні автошколи ЮТС є парк машин з механічною та автоматичною коробкою передач, різних габаритів та потужності.

Заклад працює на даному ринку послуг більше 20 років, весь персонал має необхідний досвід і може підготувати будь-якого слухача до складання іспитів. Можна прийти на заняття абсолютним новачком, після проходження курсу отримати знання для складання іспитів та керування автомобілем у складній міській обстановці.

Це одна з найвигідніших пропозицій у столиці, адже кожен, хто займається, може підібрати для себе найбільш зручний курс за часом занять, вартістю навчання.

Leave a Comment